Sunday, September 24, 2017

My Profile

Minimize
Profile Avatar
ynovoz
Złotnicza
Czaplinek,
kobieta.onet.pl 320605151
Działacze „Niebieskich” zdecydowali się na dużo oryginalny ruch. Trenerem drużyny zostanie Juan Ramon Rocha, jaki w połowie lat 90. doprowadził Panathinaikos Ateny do półfinału Champions League! Na człowieka układany jest... Krzysztof Warzycha.

Były wróg nie rozluźnianie mięśni warszawa, rozluźnianie mięśni warszawa radzi sobie w osoby szkoleniowca drużyny. W niniejszym momencie I ligi piłkarze pod jego prowadzą wygrali wyłącznie pojedynczy konkurs i aż sześć przegrali. Władze klubu dotarły do sądu, że kilkoro doświadczony Warzycha (w byłym czasie po raz główny w promocji trenerskiej wykonywałeś w największej stopie rozgrywkowej) osobiście nie da rady. On same jest ostatniego konkretny także a skontaktował się ze miejscowym ekstrenerem i znajomym Juanem Ramonem Rochą. Dla Warzychy to także trenerski mentor. W czerwcu w problemie dla „Sportu” „Gucio” wspominałem o indywidualnych szkoleniowych wzorach. - W Panathinaikosie Ateny pracował Juan Ramon Rocha, był świadomością towarzyską i dokonującą super atmosferę. Spośród nim pasowali do półfinału Ligi Mistrzów. Też jak Jerzy Wyrobek stanowi dla mnie wzorem.

Nazywali go Indianinem
63-letni Argentyńczyk ma bardzo obszerne CV. Jako piłkarz stawiał w równej ojczyźnie w Newell’s Old Boys i Boca Juniors, występował jeszcze poprzez niedługi etap w Kolumbii. Ma zbyt sobą stopnie w kadr polskiej. Istniał w olbrzymiej grupie zawodników, którzy doskonalili się do mistrzostw świata w 1978 roku, przeprowadzanych w Argentynie. W mundialu, który zakończył się triumfem gospodarzy, nie wziął natomiast udziału. Największe sukcesy odniósł z Panathinaikosem Ateny. Jako zawodnik wywalczył w latach 80. dwa zawody i pięć pucharów oraz w terminie 1984/1985 trafił z ekipą do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych (poprzednika Ligi Mistrzów). Warzycha potem jeszcze Atenach nie grał. Rocha w Grecji ze sensu na sylwetkę oraz aktywną grę oznaczany był „Indianinem”.

Półfinał Ligi Mistrzów
Pomocnik, który opadł na określone w Grecji, pod koniec lat 80. rozpoczął karierę edukacyjną dodatkowo w niej plus mówił sobie znakomicie. W latach 1994-1996 Panathinakos był jednorazową spośród najprawdziwszych kadr w Europie na czele ze snajperem Warzychą. Zespół pod kierunkiem Rochy dwukrotnie wywalczył mistrzostwo oraz Puchar Grecji. W momencie 1995/96 drużyna przyjechała do półfinału Ligi Mistrzów eliminując w ćwierćfinale Legię Warszawa. W Polsce padł bezbramkowy remis, w rewanżu „Koniczynki” wygrały 3:0, oraz dwa gole strzelił Warzycha. Ateńczycy odpadli w półfinale po konkurencji z Ajaksem Amsterdam. W kluczowym spotkaniu Panathinaikos wygrał 1:0, a strzelcem gola był „Gucio” (pierwsze spotkanie Polaka w Champions League na aktualnym stanie rozgrywek). W rewanżu Holendrzy zwyciężyli 3:0. Rocha później wytwarzał w szczególnych greckich klubach, między obcymi w Arisie Saloniki a na Cyprze w Olympiakosie Nikozja. Do Panathinaikosu wracał dwukrotnie. Ostatnio był trenerem „Koniczynek” w 2013 roku. W międzyczasie istniał plus skautem, trenerem grup młodzieżowych oraz szefem akademii piłkarskiej, szukającej się w sąsiedztwu Aten. Od 2013 roku nie tworzył w żadnym klubie.

Warzycha ma pomagać

Rocha dzisiaj przyleciał do Nasz, w poniedziałek ma podpisać kontrakt z Klubem, i już w czwartek poprowadzić grupę w meczu z GKS-em Tychy. Argentyńczyk nie zna realiów ligi polskiej, ale będzie dysponował pomożenie w sytuacji Warzychy, jaki trzyma istnieć jego pracownikiem.Utytułowany coach istniał w Chorzowie ponad dekadę temu. W 2005 roku na obiekcie przy Cichej odbył się benefis Warzychy, podczas którego Ruch rozluźnianie mięśni warszawa, rozluźnianie mięśni warszawa (grali zawodnicy, którzy uzyskaliśmy mistrzostwo Własny w 1989 roku) zmierzył się z Panathinaikosem (drużyna z 1996 roku). Trenerem jest był aktualnie Rocha.

My InBox

Minimize

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.
Copyright 2010 by Molly B's Cakes of Distinction & Design